Jak to działa?

1. Wybierz prezent
2. Dokonaj zakupu prezentu
3. Podaruj prezent
4. Osoba obdarowana
    dokonuje rezerwacji
5. Realizacja prezentu
6. Gwarantowana satysfakcja

Nie wiesz co wybrać?

GIFT CARD

 Podaruj możliwość wyboru...

Szukaj prezentu

szukaj

Zapisz się na newsletter

wyślij
O nas

CudownyPrezent.pl to firma, którą stanowi grupa młodych osób z pasją. Każdy z nas na co dzień dokłada wszelkich starań, aby móc zaproponować Państwu szereg nowości i jeszcze większą liczbę emocji związanych z nasza ofertą.

Nasza firma powstała z myślą o wszystkich tych, którym znudziły się tradycjonalne prezenty oraz formy spędzania wolnego czasu. Chcąc zapewnić Państwu najwyższą jakość usług, każdego dnia odnajdujemy dla Państwa miejsca i atrakcje, które pozwolą zrealizować marzenia z dzieciństwa, poczuć przypływ adrenaliny czy po prostu odpocząć i zrelaksować się w aktywny sposób.

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy Państwu dostarczać prezenty, które na zawsze utkwią w pamięci i pozwolą przeżyć cudowne i niezapomniane chwile z bliskimi.

Chcąc lepiej poznać naszą działalność i ofertę którą przedstawiamy zapraszamy do odwiedzania wszystkich kategorii naszego menu oraz naszego FanPage (kliknij) na Facebooku.

Jeśli chcesz tak jak my spelniać marzenia innych osób to dołącz do naszego zespołu. CV wraz z listem otywacyjnym prosimy przesylać na adres biuro@cudownyprezent.pl

W tytule prosimy wpisać PRACA oraz załączyć klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)"

 

Życzymy Państwu wielu niezapomnianych emocji podczas realizacji naszych voucherów.

 

Zespół CudownyPrezent.pl