Jak to działa?

1. Wybierz prezent
2. Dokonaj zakupu prezentu
3. Podaruj prezent
4. Osoba obdarowana
    dokonuje rezerwacji
5. Realizacja prezentu
6. Gwarantowana satysfakcja

Nie wiesz co wybrać?

GIFT CARD

 Podaruj możliwość wyboru...

Szukaj prezentu

szukaj

Zapisz się na newsletter

wyślij
Jak to działa?

 

To bardzo proste!
Kup prezent, podaruj go komuś lub sam zarezerwuj termin a następnie zrealizuj przeżycie.

 
 

1. Znajdź i wybierz prezent

Nasza oferta skierowana jest do bardzo szerokiego grona odbiorców. Spośród wielu kategorii z pewności znajdziesz coś właśnie dla siebie lub dla kogoś Ci bliskiego. Wybór należy do Ciebie. Wybierz to, co uważasz, że najlepiej spełni oczekiwania osoby, którą chcesz obdarować. W naszej ofercie znajdziesz prezenty takie jak: lot balonem, masaż, jazda off-road, skok ze spadochronem, kurs sushi, lot szybowcem a także wiele innych.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony. Każde przeżycie zrealizowane za naszym pośrednictwem pozostaje w pamięci do końca życia.


2. Kup prezent

Jeśli prezent został już wybrany należy kliknąć w zakładkę "Kup Prezent" następnie należy wypełnić formularz zamówienia i gotowe. Na maila podanego w formularzu wyślemy informację w jaki sposób należy dokonać zapłaty oraz pozostałe informację. WAŻNE aby pamiętać o potwierdzeniu zamówienia poprzez kliknięcie w odpowiedni fragment treści maila.


3. Podaruj prezent

To najprzyjemniejszy punkt programu, w chwili wręczania cudownego prezentu widzisz w oczach obdarowanej osoby radość i zadowolenie z trafnego i oryginalnego wyboru. Ten prezent od pierwszej chwili staje się niezapomniany, a po realizacji nie sposób nie zapamiętać go do końca życia. Teraz masz gwarancję, że ten prezent sprawia radość nie tylko w chwili wręczania ale i dłuuuuuugo po.

 

4. Osoba obdarowana rezerwuje dzień i godzinę

Kolejny krok to dokonanie rezerwacji za pośrednictwem naszego serwisu. Aby tego dokonać należy wysłać maila ze swoimi danymi, numerem voucheru oraz propozycją terminu realizacji. Nasze vouchery w większości przypadków mają bardzo długi bo aż dwunastomiesięczny okres ważności. Sprawia to, że każdy ma możliwość umówienia terminu realizacji w wybranym przez siebie czasie. W odpowiedzi na wysłanego maila otrzymasz potwierdzenie rezerwacji terminu i szczegółowe instrukcje. Pozostaje już tylko stawić się punktualnie w umówionym miejscu i do dzieła.

 

 5. Realizacja prezentu

Marzenia się spełniają...

I to jest właśnie ta chwila. W dniu kiedy odbywasz skok ze spadochronem, ekstremalna jazdę quadem, realizujesz kurs kulinarny czy poznajesz nową dyscyplinę portową to niekiedy realizujesz swoje dziecięce marzenia. Niektórzy powiadają, że w życiu piękne są tylko chwile. My mówimy, że całe życie jest piękne a najpiękniejsze chwile są dzięki cudownym prezentom...

 Opinie naszych klientów:

(Marek 27 lat z  Warszawy)

"Prezent dostałem od Żony na 3 rocznice naszego ślubu, był to przelot samolotem nad Warszawą z możliwością przejęcia wolantu podczas lotu. Chciaż nie powinienem tego pisać to wcześniejsze prezenty od moje Żonki zdecydowanie nie były tak przyjemne jak ten. Bardzo polecam wszytskim, którzy naprawdę chcą dogodzić drugiej osobie. Wielkie dzięki dla ekipy z Cudownego Prezentu!"

(Jurek 43 lata, Wołomin)

"Muszę przyznać, że moje córki mocno mnie zaskoczyły wręczając mi bilet na jazdę po lesie samochodem terenowym. Prezent dostałem na 10 rocznicę założenia mojej firmy. Ralizacja super, przygoda przednia, zaraziłem się off-roadem i swoich kolegów z resztą też. Bardzo polecam!"

(
Natalia 22 lata, Piaseczno)


"Od mojego Chłopaka dostałam "Naukę masażu dla Dwojga" na ostatnie Walentynki. On wiedział co robi kupując mi ten prezent, teraz ciagle każe sie masować... Obsługa bardzo fajna i miła, polecam ten i inne prezenty. Aaaaa i jescze jedno, dziewczyny pamiętajcie, że nauka masażu działa w dwie strony:)"


Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

mail: biuro@cudownyprezent.pl

telefon:

693-05-98-83

(22) 296-98-29

(chętnie odpowiemy na Twoje wszelkie pytania)