Jak to działa?

1. Wybierz prezent
2. Dokonaj zakupu prezentu
3. Podaruj prezent
4. Osoba obdarowana
    dokonuje rezerwacji
5. Realizacja prezentu
6. Gwarantowana satysfakcja

Nie wiesz co wybrać?

GIFT CARD

 Podaruj możliwość wyboru...

Szukaj prezentu

szukaj

Zapisz się na newsletter

wyślij
Dla firmy

CudownyPrezent.pl to firma powstała z myślą o dostarczaniu ludziom pozytywnych wrażeń każdego dnia. Oprócz sprzedaży prezentów w formie przeżyć proponujemy Państwu usługi związane z przygotowaniem i organizacją imprez integracyjnych, pikników, szkoleń oraz konferencji.

 

Czy warto organizować imprezy integracyjne?

Odpowiedź jest bardzo prosta, oczywiście, że tak. Powodów jest bardzo wiele, począwszy od aspektów ekonomicznych wiążących się ze wzrostem obrotu, poprzez poprawę relacji między pracownikami w firmie, zwiększenie zaangażowania podczas pracy, a skończywszy na możliwości poznania cech i predyspozycji do pracy poszczególnych osób zatrudnionych w Państwa firmie.

 

Czy warto organizować imprezy promocyjne?

Tu również na myśl nasuwa się jedynie jedna odpowiedź. Stanowczo warto, dzięki imprezą promującym Państwa firmę osoby, czy firmy, które mogą stać się Państwa potencjalnymi klientami mają okazję poznać załogę Państwa firmy, przekonać się o Państwa profesjonalizmie, nawiązać kontakty z obecnymi klientami a ostatecznie podjąć z Państwem współpracę.

 

Czy warto motywować swoich sprzedawców, agentów i pośredników poprzez zaproszenie na imprezę firmową?

Po raz kolejny odpowiedź jest tylko jedna. Duża część firm działających głównie w handlu zatrudnia grono pracowników odpowiadających za zbyt produktów czy usług w firmie. Osoby te oczywiście w powiązaniu z pozostałymi działaniami firmy stanowią jej główny trzon. W dzisiejszych czasach w wielu branżach panuje duża konkurencja, chcąc sprostać wyzwaniom jakie stawia rynek poszukujemy efektywnych rozwiązań dotarcia do klienta i rozwoju kanałów sprzedaży. Nawet najlepszy produkt czy usługa nie odniesie sukcesu bez udziału osób popularnie zwanych handlowcami, dystrybutorami czy agentami. Wynik w sprzedaży każdej z tych osób uzależniony jest od jej umiejętności, doświadczenia ale przede wszystkim motywacji. Chcąc zwiększyć motywację pracownika do prężnego działania, możemy zwiększyć nieco prowizję od sprzedaży czy przyznać dodatkową premię. Jednak działania te nie będą tak skuteczne i nie pozostaną w pamięci tej osoby tak długo jak przeżycie w postaci imprezy okraszonej wieloma nietypowymi atrakcjami.

 

A dlaczego my?

Nasza firma to przykład firmy nastawionej na zaspokajanie potrzeb swoich Klientów. W chwili gdy pozyskujemy nowego Klienta natychmiast stawiamy się na Jego miejscu i próbujemy w jak największym stopniu poznać potrzeby i wymagania w celu przygotowania odpowiedniej oferty. Nie stosujemy standardowych i oklepanych rozwiązań, zawsze szukamy czegoś nowego i naprawdę ciekawego. Nasza oferta najczęściej szyta jest na miarę, dlatego też nasi Klienci są w 100% zadowoleni z naszych usług. Każda impreza ma być odskocznią od rzeczywistości, jeśli chcemy w pełni osiągnąć ten cel musimy przygotować coś bardzo interesującego i sprawiającego ogromną przyjemność naszym Klientom. Bankiety i sztywne imprezy firmowe odeszły już do lamusa, chcąc dbać o odpowiedni wizerunek firmy należy dobierać atrakcje tak aby były one jedyne w swoim rodzaju i odróżniały nas od pozostałych firm na rynku. My jesteśmy specjalistami od nietypowych i niezapomnianych imprez, które z pewnością pomogą w osiągnięci wymiernego zysku.

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy:

imprezy@cudownyprezent.pl

lub telefonicznie:

693-059-883

Piotr Kasztankiewicz (Event Manager)